Yapay şimşir her türlü amaç için dekoratif bir bitki kaplaması sunuyor olmasıyla yenilikçi bir üründür. En kaliteli hammaddeler ile UV ışınlarına karşı dayanıklı, ASTM G155-05 standartlarında üretilmiştir. Pek çok hotel, kültür merkezi, konut sitesi, cafe, restaurant fuar ve yaşam alanlarında duvar kaplaması, çit kaplaması, veya bolme amaçlı platform olarak kullanılmaktadır.

#yapay_şimşir #yapay şimşir #yapay_şimşir_uygulamaları

Hakkında

ANNAFLOWER, yapay peyzaj, dekorasyon alanında ürettiği geniş ürün yelpazesi ile dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Yapay peyzaj dekorasyon ürünleri toptan satışı ve ihracatı dışında, alışveriş merkezi, hotel, spa, konut siteleri, iş merkezi ve kamusal alanlara yönelik dekorasyon uygulamaları gerçekleştirir.
 
Ürün grubumuz yapay palmiye, şoklanmış palmiye, çim çit, çim duvar, suni çim, yapay çiçek, yapay ağaç, yapay şimşir, yapay sarmaşık, şimşir duvar, bambu ve yapay bitkilerden oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Basin Ekspres Yolu Hurriyet Tesisleri Karsisi Durmazlar Plaza No:25 İkitelli İstanbul

Telefon: +90 212 470 50 76
Fax: +90 212 470 50 77

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: annaflower.com.tr

Google haritada görün