Çim çit rulolarımız 3 metre X 9 metre ebatlarındadır. Çim çit istenilen ebatta kesilerek uygulanabilir. Çim çit ürünümüz duvar kaplama ve çit amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Çim çit ürünümüz galvaniz tel üzerine çim görünümlü plastik püsküllerin örülmesiyle üretilmiştir. Çim çit rulo ve çim çit panellerimiz iç ve dış mekanlarda kullanılabilir, sudan veya güneşten etkilenmez, alev almaz özelliğe sahiptir.

Hakkında

ANNAFLOWER, yapay peyzaj, dekorasyon alanında ürettiği geniş ürün yelpazesi ile dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Yapay peyzaj dekorasyon ürünleri toptan satışı ve ihracatı dışında, alışveriş merkezi, hotel, spa, konut siteleri, iş merkezi ve kamusal alanlara yönelik dekorasyon uygulamaları gerçekleştirir.
 
Ürün grubumuz yapay palmiye, şoklanmış palmiye, çim çit, çim duvar, suni çim, yapay çiçek, yapay ağaç, yapay şimşir, yapay sarmaşık, şimşir duvar, bambu ve yapay bitkilerden oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Basin Ekspres Yolu Hurriyet Tesisleri Karsisi Durmazlar Plaza No:25 İkitelli İstanbul

Telefon: +90 212 470 50 76
Fax: +90 212 470 50 77

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: annaflower.com.tr

Google haritada görün