Doğal gövde ve en kaliteli yapraklardan ürettiğimiz özel imalat yapay ağaçlarımız pek çok hotel, avm ve sosyal alanda beğeniyle kullanılmaktadır. Özel imalat yapay ağaçlarımız istenilen her boyda ve gövde kalınlıklarında, iç ve dış mekanlara uygun olarak üretilebilmektedir.

#yapay ağaç #yapay_ağaç #büyük_yapay_ağaç #ağaç #suni_ağaç

Doğal gövde ve en kaliteli yapraklardan ürettiğimiz özel imalat yapay ağaçlarımız pek çok hotel, avm ve sosyal alanda beğeniyle kullanılmaktadır. Özel imalat ağaçlarımız istenilen her boyda ve gövde kalınlıklarında, iç ve dış mekanlara uygun olarak üretilebilmektedir.

Hakkında

ANNAFLOWER, yapay peyzaj, dekorasyon alanında ürettiği geniş ürün yelpazesi ile dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Yapay peyzaj dekorasyon ürünleri toptan satışı ve ihracatı dışında, alışveriş merkezi, hotel, spa, konut siteleri, iş merkezi ve kamusal alanlara yönelik dekorasyon uygulamaları gerçekleştirir.
 
Ürün grubumuz yapay palmiye, şoklanmış palmiye, çim çit, çim duvar, suni çim, yapay çiçek, yapay ağaç, yapay şimşir, yapay sarmaşık, şimşir duvar, bambu ve yapay bitkilerden oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Basin Ekspres Yolu Hurriyet Tesisleri Karsisi Durmazlar Plaza No:25 İkitelli İstanbul

Telefon: +90 212 470 50 76
Fax: +90 212 470 50 77

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: annaflower.com.tr

Google haritada görün