Estetik duruşu ve doğallığıyla bulunduğu ortama pozitif enerji getiren bambu, pek çok alanda dekoratif uygulamalar için doğal bir çözüm sunmaktadır. Yapay bambularımız pek çok mekanda doğal ve estetik görünümleriyle tercih edilmektedir.

Estetik duruşu ve doğallığıyla bulunduğu ortama pozitif enerji getiren bambu, pek çok alanda dekoratif uygulamalar için doğal bir çözüm sunmaktadır. Yapay bambularımız pek çok mekanda doğal ve estetik görünümleriyle tercih edilmektedir.

Yapay bambu ürünlerimiiz farklı ebatlarda hazır bambu gövdeler, farklı boy ve yaprak yoğunluklarına sahip yapraklı bambu gövdeler, bambu yapraklar ve bambu ağaçlardan oluşmaktadır.

Hakkında

ANNAFLOWER, yapay peyzaj, dekorasyon alanında ürettiği geniş ürün yelpazesi ile dünya genelinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Yapay peyzaj dekorasyon ürünleri toptan satışı ve ihracatı dışında, alışveriş merkezi, hotel, spa, konut siteleri, iş merkezi ve kamusal alanlara yönelik dekorasyon uygulamaları gerçekleştirir.
 
Ürün grubumuz yapay palmiye, şoklanmış palmiye, çim çit, çim duvar, suni çim, yapay çiçek, yapay ağaç, yapay şimşir, yapay sarmaşık, şimşir duvar, bambu ve yapay bitkilerden oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Basin Ekspres Yolu Hurriyet Tesisleri Karsisi Durmazlar Plaza No:25 İkitelli İstanbul

Telefon: +90 212 470 50 76
Fax: +90 212 470 50 77

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: annaflower.com.tr

Google haritada görün